Klik op "Lees meer..." om de teamindeling van de jeugd voor het seizoen 2012/2013 te bekijken.

 

Teamindeling jeugd:

 

B-aspiranten:

Ariska Hoekstra                      Nynke Reitsma

Manon Spijker                         Iris v.d.Veen

E.Shagani                               Catherine v.d.Meer

Sandra v.d.Veen                     Japke de Vries

 

 

C-aspiranten                         2x 8-tal

Nynke Spijker                         Stanley v.d.Hoek        

Marije Dolsma                         Kevin Batema

Laura Kuipers                         Huub v.d.Hoek

Fardau de Jong                      Rutger v.d.Molen

Kyra Kuiper                            Peter Santema

Imara Lukje                            Jelmer Veenhuizen

Anna Postma

Elisa Veenhuizen

Juliene A.Shabani                   Na 1e veldtrainingen worden

Wieneke Batema                     2 teams gevormd.

Janna Bottema

Anneke van Dellen

Hilda Dijkstra

Mary Veenhuizen

 

D-pupillen                             2x 8-tal

Thamara de Boer                   Roan van Kammen

Esmee ten Hoeve                   Klaas Mulder

Else Kok

Harshana Kooistra

Anne Rozema

Maaike Atsma                         Na 1e veldtrainingen worden

Kimberley Postema                2 teams gevormd.

Charlotte v.d.Veer

Marije Brouwer

Joelle v.d.Hoek

Ekyoci Amisi

Delia Postma

Femke Geertsma

Jellie Poelman

?       de Wal

 

E-pupillen                  1x 8-tal  +  2x 4-tal

Grietje de Bruin                                             Lars Batema

Stella Pultrum                                                Simon Kempenaar

Ilse v.d.Leeuw                                                Daniel Kempenaar

Isabel v.d.Veer

Sumeije Mohamed Adullah                           Annelien Komrij

Binnie Poelman                                             Sannah de Roo

Heleen Veenhuizen                                       Mette Marit de Haan

Nathalie Ytsma                                              Thea Alma

Anna Kok                                                       Anouk van Kammen

Esther Brouwer                                              Elina Kok

Tyrza Kuiper                                                  Ellen v.d.Hoek

Mariette Lukje                                                Iris de Boer

 

Na 1e veldtrainingen worden de teams gevormd.

 

F-pupillen                  veld 1x 4-tal      zaal 2x 4-tal

Ilse From                                                       Egbert Bosma

Inge Miedema                                               Jorrit de Vries

Gemma v.d. Werff                                         Marnick Santema

Ingmar v.d.Kooi                                             Saul de Boer

 

Lisa Koopstra

Femke Lukje

Elina de Wal

 

Kangoeroes

Karst de Vries

Luuk de Vries

Tim Koopstra

Faisal Mohamed Abdullah
 

Plaats reactie

Hoofdsponsor

Websponsoren

FacebookFeedTwitterYoutube

Agenda

Twitter

Schrijf een tweet met de hashtag #kvitfean en je tweet verschijnt hierboven!