We staan aan de vooravond van de Poeisz actie 2024!

Na een succesvolle actie vorig jaar, zijn we uiteraard gemotiveerd dit te evenaren.

Aanstaande maandag 12 februari kunnen we beginnen met sparen voor sponsormunten. 8 weken lang loopt de actie en eindigt dus op zondag 7 april 2024.

In Opende hangt onze club koker, maar mocht je in een andere Poiesz winkelen en daar munten krijgen, kun je deze gewoon mee naar huis nemen en inleveren bij Manon Hamstra, Margriet Dijk of je trainer/coach. Zodat we deze in onze koker in Opende kunnen doen! Helaas is KC Boelenslaan uitgeloot dit jaar. Daarom ook het verzoek aan de leden van Boelenslaan om eventuele gespaarde munten in onze bus in Opende te gooien!

In de wekelijkse folder van de Poiesz zie je aanbiedingen zoals gewoonlijk, maar heb je ook aparte aanbiedingen waarbij je extra sponsormunten krijgt. Deze krijg je dan bij de kassa en kun je hierna in de koker doen die bij de in/uit gang zal hangen.

Er is iedere week ook een SUPER aanbieding, waarbij je 15 sponsormunten krijgt. Dit is dit jaar elke week een ander soort fruit. Voor de mensen die niet in de Poiesz winkelen, willen we dit product toch iedere week aanbieden. Iedere zondag zal de aanbieding in groeps appen worden gedeeld. Mocht je hiervan 1 of meerdere willen bestellen, dan kun je dit doorgeven aan Margriet Dijk. Zij zal een tikkie sturen en zorgen dat je dit vrijdagmiddag of zaterdagochtend thuis of in de sporthal bezorgd krijgt. Bij het doorgeven van je bestelling graag adres, team waarin je kind of zelf speelt + het aantal producten dat je wilt bestellen doorgeven. Dit kan iedere week tot woensdagavond 18.00 uur!

Iedere club die meedoet krijgt ook de mogelijkheid om zichzelf op een zaterdag te promoten en het winkelend publiek ervan te overtuigen de verkregen munten in onze koker te doen. Voor ons is dit zaterdag 24 februari. Van 10.00 – 15.00 uur mogen 2 volwassenen en 2 kinderen bij de kassa’s staan om munten voor de club te bemachtigen. We willen dit graag opdelen in 4 shiften. Van 10.00 – 11.15 uur, 11.15 – 12.30 uur, 12.30 – 13.45 uur en 13.45 – 15.00 uur. Uiteraard hebben we hier ouders en kinderen voor nodig. Dus mocht je hier je steentje aan willen bijdragen? Geef dit dan ook door aan Margriet Dijk (0652100973).

Als beloning voor het meehelpen op zaterdag 24 februari is er vrijdag 19 april in het WTC in Leeuwarden een concert waar 6 kinderen van de vereniging naartoe mogen met begeleiding. Dit zal worden verloot onder de helpende kinderen. Dus mocht je naar dit leuke concert willen, geef je dan snel op!

Het verdienen van een mooi bedrag gaan we uiteraard uitgeven aan onze jeugdleden! We willen graag voor bij de nieuwe accommodatie een leuk speeltoestel kopen en hiervoor willen we zoveel mogelijk geld ophalen!

Ga dus tussen 12 februari en 7 april winkelen bij de Poiesz en sponsor onze eigen club!

Plaats reactie

Doe via deze knop een donatie voor realiseren nieuwe ontmoetingsruimte.

Donatie tbv nieuwbouw

Hoofdsponsor

Websponsoren

Datum Tijd Wedstrijd Meer
20 apr.09:30It Fean / Boelenslaan F1 - Harkema F1Meer
20 apr.09:30Oerterp E1 - It Fean / Boelenslaan E3Meer
20 apr.10:00It Fean / Boelenslaan B1 - DTL B1Meer
20 apr.10:00Harkema E1 - It Fean / Boelenslaan E2Meer
20 apr.10:15Harkema D1 - Boelenslaan / It Fean D1Meer
20 apr.10:30It Fean / Boelenslaan E1 - Wêz Warber en Fluch E2Meer
20 apr.11:30It Fean / Boelenslaan A2 - Drachten/Van der Wiel A3Meer
20 apr.12:15Wêz Warber en Fluch/Pallas '08_thebagstore.nl C1 - Boelenslaan / It Fean C1Meer
20 apr.13:30Invicta/Frigro A1 - It Fean / Boelenslaan A1Meer
20 apr.14:00Heerenveen 4 - It Fean / Boelenslaan 3Meer
Bekijk volledig programma
Wedstrijd Datum Uitslag
Boelenslaan / It Fean MW1 - Noordenveld MW112 apr.15 - 12
Oerterp/VKC MW1 - Boelenslaan / It Fean MW117 apr.4 - 8
Bekijk alle uitslagen

Agenda