Klik op "Lees meer..." om de oefenwedstrijden van 12 en 19 november te bekijken.

Oefenwedstrijden zaterdag 12 november

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
15.30-16.40 uur It Fean / Boelenslaan A1 - Wêz Handich A1 Peter Hylkema
16.40-17.50 uur It Fean / Boelenslaan A2 - Wêz Handich A2 Pieter Veninga
17.50-19.00 uur It Fean / Boelenslaan 2 - Granaet 2 Henk de Vries
19.00-20.10 uur It Fean / Boelenslaan 1 - Granaet 1 Herman Brouwer

 

Oefendag zaterdag 19 november

Tijd Wedstrijd Scheidsrechter
09.00-10.00 uur It Fean / Boelenslaan F1 - Waterpoort F1 Inge Miedema
  It Fean / Boelenslaan F2 - DTS F Marrit Bouma
  Kangoeroes  
10.00-11.00 uur It Fean / Boelenslaan D2 - TFS D2 Stijn Smeding
11.00-12.00 uur It Fean / Boelenslaan B2 - Mid Fryslân B2 Remco Zijlstra
12.00-13.00 uur It Fean / Boelenslaan B1 - Mid Fryslân B1 Lubbert Jan Dijk
13.00-14.00 uur It Fean / Boelenslaan D1 - Waterpoort D1 Jenko Geertsma
(kleine zaal) It Fean / Boelenslaan E1 - Waterpoort E1 Corry Helfrich
14.00-15.00 uur It Fean / Boelenslaan C1 - Waterpoort C1 Stanley van der Hoek
(kleine zaal) It Fean / Boelenslaan E2 - Waterpoort E2 Hester Spijker
15.00-16.10 uur It Fean / Boelenslaan A1 - Mid Fryslân A1 Sietse de Boer
16.10-17.20 uur It Fean / Boelenslaan A2 - Waterpoort A1 Gerke Kootstra
17.20-18.30 uur It Fean / Boelenslaan 2 - Waterpoort 2 Peter Hylkema
18.30-19.40 uur It Fean / Boelenslaan 1 - Waterpoort 1 Herman Brouwer
19.40-20.50 uur It Fean / Boelenslaan 3 - Olympia 3 Pieter Veninga
Plaats reactie

Hoofdsponsor

Websponsoren

Datum Tijd Wedstrijd Meer
3 dec.09:00It Fean/Boelenslaan E1 - Invicta E1Meer
3 dec.09:00It Fean/Boelenslaan F2 - Quick '21 F1Meer
3 dec.10:00It Fean/Boelenslaan D2 - DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK D1Meer
3 dec.11:00It Fean/Boelenslaan D1 - Veenwouden D1Meer
3 dec.12:00It Fean/Boelenslaan C1 - DTL C1Meer
3 dec.13:00It Fean/Boelenslaan B2 - DIO/Donkerbroek/ODIS/VZK B1Meer
3 dec.14:00It Fean/Boelenslaan B1 - OKO/BIES B1Meer
3 dec.15:00It Fean/Boelenslaan A2 - Wêz Handich/DOW/TFS A2Meer
3 dec.16:10It Fean/Boelenslaan A1 - LDODK/Rinsma Modeplein A3Meer
3 dec.17:20It Fean/Boelenslaan 2 - WSS 3Meer
Bekijk volledig programma
Wedstrijd Datum Uitslag
Harkema F1 - It Fean/Boelenslaan F126 nov.12 - 3 (1 - 1)
LDODK/Rinsma Modeplein F3 - It Fean/Boelenslaan F226 nov.4 - 4 (1 - 2)
Harkema D1 - It Fean/Boelenslaan D226 nov.2 - 6
Wêz Warber en Fluch C1 - It Fean/Boelenslaan C126 nov.8 - 5
Stadskanaal '74 1 - It Fean/Boelenslaan 126 nov.13 - 33
Flamingo's B1 - It Fean/Boelenslaan B126 nov.8 - 13
KVW '22 6 - It Fean/Boelenslaan 326 nov.10 - 9
De Wâlden B2 - It Fean/Boelenslaan B226 nov.10 - 4
De Granaet A1 - It Fean/Boelenslaan A126 nov.11 - 19
De Parabool 4 - It Fean/Boelenslaan 226 nov.17 - 15
Bekijk alle uitslagen

Twitter

Schrijf een tweet met de hashtag #kvitfean en je tweet verschijnt hierboven!