De Rabobank heeft jarenlang onze vereniging gesponsord. Vanaf 2017 verandert de wijze van sponsoring. In plaats van een vast bedrag per jaar is er nu de Rabobank Clubkas Campagne. Uiteraard doet KV It Fean mee met deze voor ons nieuwe Rabobank Clubkas Campagne!!

Afgelopen week hebben we positief bericht ontvangen van Rabobank Drachten Friesland Oost op onze aanmelding voor de Rabobank Clubkas Campagne. Deze actie komt niet alleen bij ons, maar bij een groot aantal verenigingen in de plaats van donaties/ sponsoring. Het grote verschil met de reguliere sponsoring is dat bij deze campagne de leden van de Rabobank mogen stemmen hoe het totale budget wordt besteed.

De komende weken zal zowel vanuit Rabobank Drachten Friesland Oost als vanuit KV It Fean meer informatie worden verstrekt hoe de actie eruit ziet en wat jij kunt doen. De hoeveelheid aan stemmen van de Rabobankleden voor KV It Fean zal het eindbedrag bepalen voor onze vereniging.
 

Plaats reactie

Hoofdsponsor

Websponsoren

FacebookFeedTwitterYoutube

Agenda

Twitter

Schrijf een tweet met de hashtag #kvitfean en je tweet verschijnt hierboven!